Kayseri Çıkışlı Büyük Balkan Turu

Kayseri Çıkışlı Büyük Balkan Turu

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatakİki Yetişkin Yanında
  1. Çocuk
  İki Yetişkin Yanında
  2. Çocuk
  Taksitler
  20.06.2024Son 2 Kişi400,00 €600,00 €400,00 €0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 12 Yaş 300,00 €
  0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 12 Yaş 300,00 €
  Taksitler »
  23.06.2024Son 2 Kişi400,00 €600,00 €400,00 €0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 12 Yaş 300,00 €
  -Taksitler »
  17.07.2024Son 2 Kişi400,00 €600,00 €400,00 €0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 12 Yaş 300,00 €

  4 - 12 Yaş 300,00 €
  Taksitler »
  18.07.2024Müsait400,00 €600,00 €400,00 €4 - 12 Yaş 300,00 €
  4 - 12 Yaş 300,00 €
  0 - 3 Yaş 300,00 €
  Taksitler »
  29.07.2024Müsait400,00 €600,00 €400,00 €0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 12 Yaş 300,00 €
  4 - 12 Yaş 300,00 €
  0 - 3 Yaş Ücretsiz

  4 - 12 Yaş 300,00 €
  Taksitler »
  30.07.2024Müsait400,00 €600,00 €400,00 €0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 12 Yaş 300,00 €
  4 - 12 Yaş 300,00 €
  0 - 3 Yaş Ücretsiz

  4 - 12 Yaş 300,00 €
  Taksitler »
 • KAYSERİ ÇIKIŞLI BÜYÜK BALKAN TURU

  Balkan Ülkeleri Süper Program

  BÜYÜK BALKAN TURU 

  BALKAN COĞRAFYASINDA 9 ÜLKE GEZİSİ 

  YUNANİSTAN - KUZEY MAKEDONYA - KOSOVA - ARNAVUTLUK - KARADAĞ HIRVATİSTAN – BOSNA HERSEK – SIRBİSTAN – BULGARİSTAN

  BÖLGENİN SEÇKİN 3, 4 YILDIZLI OTELLERİNDE KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE ...

  *** Blagaj (Sarı Saltuk Tekkesi) Programa Dahil !!!
  *** Kotor, Budva, Dubrovnik Gezileri Fiyata Dahil !!!
  *** Yunan Müzikleri Eşliğinde Taverna Gecesi Fiyata Dahil !!!

  1.GÜN: HAREKET NOKTASI - İPSALA
  Belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra hareket ediyoruz. Güzel bir yolculuk ve molalarla sabah saatlerinde İpsala’da oluyoruz. Gümrük işlemlerimizin ardından Yunanistan’a geçiyoruz.

  2. GÜN: TÜRKİYE – KAVALA - SELANİK (YUNANİSTAN) 
  Sabah saatlerinde İpsala – Selanik yolu üzerinde yapacağımız kahvaltımızın ardından kısa bir yolculukla Kavala’ya varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Kavala’da Mehmet Ali Paşa İmarethanesi, heykeli ve evini panoramik olarak ziyaret ediyoruz. Ardından Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe cami ve görkemli su kemerleri ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında Selanik’e doğru hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte ilk olarak Ulu Önder Atatürk’ün Evi’ni ziyaret ediyoruz. Devamında Bakanlık Binası, Beyaz Kule, Hamza Bey Camii ve Bedesteni, Büyük İskender Heykeli, Venizelos Heykeli ve Aristoteles Meydanı ziyaretlerimizi gerçekleştirip otelimize transfer oluyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından yerel restoranda Yunan müzikleri eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Selanik otelimizde.

  3. GÜN: SELANİK – MANASTIR – RESNE – OHRID (K.MAKEDONYA) 
  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Yunanistan sınırından çıkarak, Kuzey Makedonya sınırından Manastır’a ulaşıyoruz. Atamızın askeri okulu olan Manastır Askeri İdadisi, meşhur Şirok Sokağı, İshakiye Camii, Osmanlı İkonik saat kulesi, Eleni Karinte’nin Evi, Osmanlı döneminden kalma TelgrafhanePekmez Meydanı, türkülere konu olan Manastır’ın ortasındaki havuz ve çeşme ziyaretlerimizi yapıp şehri keşfetmeniz için serbest zaman.  Ardından RESNE'ye uğrayıp Resne’li Niyazi Bey'in Sarayı’nı ziyaret ediyoruz. Devamında rotamız Ohrid’e ulaşıyor ve yürüyüş turumuza başlıyoruz.  Ohrid turumuz sırasınca, Tarihi Çınar Meydanı, Aziz Bogorodica Kameusko Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi'ni (dışarıdan) ziyaret edeceğiz. Sonrasında Ohrid'li Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı Eski Türk KonaklarıAntik Tiyatro, Aziz Panteleimon Kilisesi'ni göreceğiz.  Dileyen misafirlerimiz, düzenlenecek olan Ohrid Gölü Tekne Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz.  Konaklama Ohrid`deki otelimizde.

  4. GÜN: OHRİD – ÜSKÜP (KUZEY MAKEDONYA) 
  Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz. Üsküp’e varışımız ile birlikte kentin taş sokakları ve tarihi binaları ile Türk Çarşısı'nı ziyaret ediyoruz. Çarşıdaki Kuyumcular SokağıDavut Paşa Hamamı, Mustafa Paşa Camii, Yahya Paşa Camii, Sultan Murat Camii ve İsa Bey Camii'yi görüyoruz. Ardından gezimiz Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han ve Taş Köprü'yü ziyaret ediyoruz ve sonrasında Üsküp Meydanı'nı geziyoruz.  Meydanda, Büyük İskender Heykeli ve Kral Samuel Heykeli'ni ardından Rahibe Teresa Evini ve Rahibe Terasa Anıtı'nı göreceğiz. Ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Üsküp otelimizde.

  5. GÜN: ÜSKÜP – PRİZREN (KOSOVA) – İŞKODRA (ARNAVUTLUK) 
  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Üsküp’ten Priştine’ye doğru hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden Osmanlı Padişahı I. Murad Hüdavendigâr'ın türbesini göreceğiz. Türbe ziyaretimiz ardından Prizren’e ulaşıyoruz. Prizren’de vereceğimiz serbest zamanımızın ardından yürüyerek yapacağımız turda bu tarihi ve şirin kenti tanımaya başlıyoruz. Turumuzda göreceğimiz ilk eser, süslemeleriyle ünlü Sinan Paşa Camii'dir. Sonrasında Gazi Mehmet Paşa HamamıTaş Köprü ve Namazgah şehirde görülecek diğer yerlerdir. Sonrasında güzel şehir Prizren’e veda edip ardından Arnavutluk`taki son durağımız olan İşkodra`ya ulaşıyoruz. Panoramik olarak İşkodra`daki tarihi kale ve şehir surlarını görerek otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve sabah kahvaltısı İşkodra otelimizde. 

  6.GÜN: BUDVA – KOTOR (Karadağ) – DUBROVNİK (Hırvatistan) – MEDUGORJE 
  Sabah kahvaltısı sonrası ilk durağımız, günümüzde Jet Sosyetenin tatil yeri olan, muhteşem St.Stefan’ı oluyor. Sonrasında yolumuza devam ederek Budva’ya ulaşıyoruz.  Budva’yı panaromik olarak gördükten sonra Kotor Körfezi'nin içinde yer alan küçük ama tarihi Kotor kentine ulaşıyoruz. Kotor turumuzda; Aziz Tripun Katedrali, Aziz Nikola Kilisesi ve Saat Kulesi ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında kara sınırı ile Hırvatistan ve sonrasında Dubrovnik’e ulaşıyoruz. Şehrin kule ve surlarını, Aziz Vlaho Kilisesi’ni, Knez Köşkü’nü, Gundulic Heykeli’ni ziyaret edip şehri keşfetmeniz için serbest zaman veriyoruz. Ardından Medugorje’ye transfer oluyoruz. Konaklama Medugorje otelimizde.

  7.GÜN: MEDUGORJE – BLAGAY TEKKESİ – MOSTAR – SARAYBOSNA
  Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Blagaj’a hareket ediyoruz. Sarı Saltuk Tekkesi’ni (Alperen Tekkesi) ziyaret ediyoruz. Sonrasında Mostar’a hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Camii, Eski Hamam ve dönemin tipik Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır. Mostar'ın yerel pazarlarından alışveriş yapabileceğiniz serbest zamanın ardından Saray Bosna`ya hareket ediyoruz. Bugün öğle yemeğimiz muhteşem kuzu çevirmesi. Saraybosna Mostar yolu üzerinde tarihi Jablanica kasabası yakınında bulunan kuzu çevirmesi ile tanınmış bir Restoran. Öğle yemeği molasının ardından Başkent Saraybosna’ya ulaşıyoruz. Saraybosna’da Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, Latin Köprüsü ve Eski kütüphane göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Saraybosna otelimizde.

  8. GÜN: SARAYBOSNA (BOSNA HERSEK) – BELGRAD (SIRBİSTAN) 
  Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Belgrad’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımız ile birlikte Belgrad şehir turumuza başlıyoruz.  Eski Saray, Bin Yıl Anıtı, Belgrad Kalesi, Kalemegdan (Kale Meydanı), Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa Türbesi, Bayraklı Camii ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Belgrad otelimizde.

  9. GÜN: BELGRAD – SOFYA (BULGARİSTAN) – TÜRKİYE 
  Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tarih şehir Belgrad’dan ayrılıp Niş yolu ile Sofya’ya ulaşıyoruz. Yapacağımız şehir turunda St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Rotanda Kilisesi ve Aya Sofya Kilisesi'ni ziyaret edeceğiz. Sonrasında Bulgaristan Parlamento binası, Sofya Üniversitesi, Aleksander Nevski Katedrali'ni göreceğiz. Sonrasında başbakanlık binası ve görkemli NDK Ulusal Kültür Sarayı'nı göreceğiz. Ayrıca ulu önder M.Kemal Atatürk’ün yeniçeri elbisesi giyerek katıldığı balonun yapıldığı ordu evini de görme fırsatımız olacak. Daha sonra, Kapıkule Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Freeshop alışverişimiz için serbest zaman alıyoruz. Gümrük işlemlerinin sonrasında Ülkemize giriş yapıyoruz. Güzel geçen bir yolculukla sabah saatlerde Şehrimize ulaşıyoruz. Bir başka KARETUR & EGE TUR organizasyonumuzda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

   

  FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

  * Lüks otobüs ile ulaşım ve programdaki tüm turlar
  * 3*, 4* ve 5* Otellerde 7 Gece ( Oda kahvaltı Konaklama ) 
  * Otobüste Su İkramları tur boyunca,
  * Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
  * Yunanistan’de Taverna Eğlencesi / Balık, Salata, Meze Menü - ( 45 € Değerinde Hediye ) 

   

  FİYATLARA  DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  * Vize Ücreti ve Servis Ücreti Yeşil Pasaporta vize yoktur
  * Yurtdışı çıkış harcı bedeli - ( Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılır yada gümrükte  ödenir )
  * Öğle Yemekleri ve Akşam yemekleri
  * Müze, Ören, Kaleiçi ve Milli Park Giriş Ücretleri (Kişi Başı Toplam Tur Boyunca 25 Euro Zorunludur)
  * Yol güzergahında molalarda alınan yiyecek ve içecekler
  * Zorunlu Seyahat Sigortası (Kişi Başı 15 Euro Zorunludur)

   

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Kayseri
Tur Hareket Tarihleri:
20, 23 Haziran • 17, 18, 29, 30 Temmuz

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Lüks otobüs ile ulaşım ve programdaki tüm turlar
* 3*, 4* ve 5* Otellerde 7 Gece Otel Konaklama - 7 Sabah Kahvaltısı
* Otobüste Su İkramları tur boyunca,
* Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
* Yunanistan’de Taverna Eğlencesi / Balık, Salata, Meze Menü - ( 45 € Değerinde Hediye ) 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize Ücreti ve Servis Ücreti Yeşil Pasaporta vize yoktur
* Yurtdışı çıkış harcı bedeli - ( Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılır yada gümrükte  ödenir )
* Akşam Yemekleri, Öğle Yemekleri ve tüm yemeklerde alınan içecekler
* Müze, Ören, Şehir Kaleiçi ve Milli Park Giriş Ücretleri
* Yol güzergahında molalarda alınan yiyecek ve içecekler
* Zorunlu Seyahat Sigortası (Kişi Başı 15 Euro Zorunludur)

Ek Bilgiler

* Herkese Selamlar;

* 2024 KAMUSEN ÖZEL DÜZENLENEN BÜYÜK BALKAN TURU İÇİN ÖN BİLGİLENDİRMELER;

* Turumuzun Tarihi : ……………………………………..2024 Büyük Balkan Turu,

* 7 Gece Konaklamalı Turumuzda 7 Akşam Konaklama ve 7 Sabah Kahvaltısı Fiyata dahildir.

* Turumuz gece yolculukları hariç dolu, dolu 8 tam gün sürmektedir.

* Selanik'te taverna gecesi ve Yemeği Fiyata dahildir. (İçecekler hariçtir)

* Zorunlu Seyahat Sigortası Tur Kapsamında Kişi Başı ( 15 Euro ) - Rehberimize Ödenir.

* Tüm Tur Boyunca Müze ve Ören Yeri girişleri Kişi Başı (Toplam 25 Euro ) - Rehberimize Ödenir,

* Yurtdışı Çıkış Harcı Kişi Başı ……..…… TL ( İlgili Bankalara ya da Gümrük Kapısında Ödenebilir)

* Balkan corafyasın da İklim biraz daha serin olduğu için akşamları üzerimize ince bir mont, rahat yürüyüş ayakkabıları, mayo (yolda verilecek kısa deniz molası için dileyen misafirlerimiz alabilirler) ve küçük bir şemsiye bulundurmanızı öneriyoruz.

* Kamusen üyeleri için düzenlediğimiz 2024 Büyük Balkan Turumuzda;
Rehberlerimiz, Otobüs ve Kaptanlarımız, Otellerimiz özenle seçilmiştir.
Tur boyunca yemek molalarımız turlarımız kalmadan önce detaylı bir şekilde misafirlerimize sunulacaktır.

ÖNEMLİ NOT ; 
Balkan Turu Yurtdışı çıkışlarında T.C. vatandaşları için – Pasaport zorunludur.
Büyük Balkan Turumuzda Yeşil Pasaporta vize gerekmez. Bordo normal pasaport için vize zorunludur.
Pasaport dışındaki kimliklerle giriş yapmak mümkün değildir. Ayrıca ebeveynleri yanında olmadan seyahat eden 18 yaşından küçükler için anne ve babadan noterden tasdikli muvafakatname gerekmektedir. 

* Örneğin Anne ve Çocuk (Baba olmadan) seyahat edecekse Babadan vekalet alması gerekmektedir.

TURUMUZ İLE İLGİLİ TÜM SORULARI WhatsApp   GRUPLARIMIZDAN SORABİLİRSİNİZ.
İLGİLİ REHBERLERİMİZ, VİZE DEPARTMANLARIMIZ ve TATİL DANIŞMANLARIMIZ SİZLERE YARDIMCI OLACAKLARDIR.


Şimdiden güzel bir tur olması dileklerimizle
KARETUR – OPERASYON EKİBİ

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

İZMİR KAMU-SEN BALKAN TURU

İZMİR KAMU-SEN BALKAN TURU

İzmir Çıkışlı Büyük Balkan Turu Muhteşem Program Ekstra Tur Yok

Konya'dan Otobüsle 8 Gece 9 Gün
400,00 EUR
İNCELE
Mersin Çıkışlı Büyük Balkan Turu

Mersin Çıkışlı Büyük Balkan Turu

Mersin Çıkışlı Büyük Balkan Turu Muhteşem Program Ekstra Tur Yok

Mersin'den Otobüsle 8 Gece 9 Gün
400,00 EUR
İNCELE
Bursa Çıkışlı Büyük Balkan Turu

Bursa Çıkışlı Büyük Balkan Turu

Bursa Çıkışlı Büyük Balkan Turu Muhteşem Program Ekstra Tur Yok

Bursa'dan Otobüsle 8 Gece 9 Gün
400,00 EUR
İNCELE
Yalova Çıkışlı Büyük Balkan Turu

Yalova Çıkışlı Büyük Balkan Turu

Yalova Çıkışlı Büyük Balkan Turu Muhteşem Program Ekstra Tur Yok

Yalova'dan Otobüsle 8 Gece 9 Gün
400,00 EUR
İNCELE
İzmir Çıkışlı Turlar