VİLLA VENEDİK - FETHİYE

VİLLA VENEDİK - FETHİYE

Villa Venedik Fethiye Fiyatları;

OCAK 2021       GÜNLÜK    500 TL (MİN. 1 GECE)
ŞUBAT 2021     GÜNLÜK    500 TL (MİN. 1 GECE)
MART 2021       GÜNLÜK    800 TL (MİN. 1 GECE)
NİSAN 2021      GÜNLÜK  1000 TL (MİN. 3 GECE)
MAYIS 2021      GÜNLÜK  1500 TL (MİN. 3 GECE)
HAZİRAN 2021  GÜNLÜK  2000 TL (MİN. 7 GECE)
TEMMUZ 2021  GÜNLÜK   2000 TL (MİN. 7 GECE)
AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK  2000 TL (MİN. 7 GECE)
EYLÜL 2021      GÜNLÜK  1500 TL (MİN. 3 GECE)

dalyan 

Fethiye-Kiralık-Villa

Villa Venedik Dalyan Hakkında;

Villamız, ülkemizin en güzel yerlerinden biri olan Dalyan'da yer almaktadır. Muhteşem bir coğrafyada, Köyceğiz gölünü İztuzu plajı ile birleştiren ve doğal bir kanal üzerinde bulunan Dalyan kasabasında lüks villamız tatil için sizlere tüm konforunu sunmaktadır. 

Dalyan'da İztuzu Plajı, Kanal gezisi, Kral mezarları, Termal Çamur banyoları Rafting ve Jeep Safari gibi değişik aktivitelere katılabileceğiniz bol seçenekler bulunuyor. Örneğin akşamları kordon boyunda yürüyüş yaparken, Kral mezarlarının ışıklandırılmış muhteşem manzarasına şahit olabilirsiniz. Villamız tamamen müstakil ve büyük havuzludur. Geniş kullanım alanlarına sahip olup 8 kişinin çok rahat edebileceği genişlikte ve konfordadır. 4 geniş yatak odasına sahip olup, toplamda 8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Her yatak odasında banyo, tuvalet olup, ayrıca alt katta 1 adet daha banyo vardır.

Salon ve kullanım alanları;
Villamızda oturma grubu, TV, Klima, internet erişimi için wi-fi ve havuz terasına çıkış bulunmaktadır.

Mutfak ve çamaşır odası;
Villamızın mutfağı açık-mutfak tarzında modern dizayn edilmiş olup, yemek masası ve sandalyesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, mikrodalga fırın, kettle (su ısıtıcı), ankastre 4'lü ocak ve aspiratör, tabak, tencere, mutfak araç gereçleri vs. bulunmaktadır. Havuz başında ise geniş balkonu ve büyük yemek masasının yanında seyyar mangalı da vardır. Aynı zamanda çamaşır makinası ve geniş alanda çamaşırlarınızı kurutabilmeniz için çamaşır askılıkları ve temizlik aletleri de mevcuttur.

Yatak odaları; 
1. Yatak odası: Çift kişilik yatak, komodin, elbise dolabı, klima, banyo/wc 
2. Yatak odası: Çift kişilik yatak, komodin, elbise dolabı, klima, banyo/wc 
3. Yatak odası: İki tek kişilik yatak, komodin, elbise dolabı, klima, banyo/wc
4. Yatak odası: Çift kişilik yatak, komodin, elbise dolabı, klima, banyo/wc

Havuz, Bahçe ve Şezlonglar;
Villamızda 30 m2 büyüklüğünde etrafı tamamen ağaçlarla çevrili havuzumuz bulunmaktadır. Havuz tamamen otomatik ve kurallara uygun çocuk havuzuyla beraber sizlerin hizmetine sunulmuştur. Havuz başında 8 adet şezlong ve güneş şemsiyeleri bulunmaktadır. Geniş bahçemiz tamamen bakımlı ağaçlar ve çimlerle çevrilidir. Havuz başında villamızın balkonuna bağlanan geniş bir veranda ve keyifle havuz başında zaman geçirebileceğiniz oturma grupları, masa ve sandalyeler bulunmaktadır.


Yorumlar

Yorum Yap

İzmir Çıkışlı Turlar