KARTALKAYA KARTEPE ULUDAĞ TURU Tur Programı
Kalkış Yerleri:
PROGRAM
KARTALKAYA - KARTEPE - ULUDAĞ TURU

SÖMESTRE MUHTEŞEM 3'LÜ - V.İ.P. TUR
Tur : 04 Şubat 2021 / 11 Şubat 2021

İzmir'den Kartepe-Kartalkaya-Uludağ Turu - 3 Gece 3 Gün
Turlarımız Kurallara Uygun ve Kısıtlamalardan Muaftır...

Mahşukiye-Kartepe-Abant-Kartalkaya-Uludağ-Gölyazı
En İyi Hizmet, En İyi Otel ve En iyi Fiyat Garantisi

Sömestrede 750 TL yerine Kişi Başı 540 TL 

21:45’de MAVİŞEHİR (Mavi Bahçe Önü)
22.00’de BOSTANLI (İskele Önü durakları)
22.05’da KARŞIYAKA (Anıt Önü)
23.00’da BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastanesi önü)
22.50’de LOZAN (Atatürk Lisesi)
22.45’de ÜÇYOL(Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü) 
22.30’de ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü)

1. Gün: İZMİR – İZMİT – SAPANCA – MAŞUKİYE – KARTEPE KAYAK MERKEZİ – DÜZCE

Güzel geçen bir yolculuğun ardından öğle saatlerinde İzmit’e ulaşıyoruz. Daha sonra Aşık ile Maşuk’un hikayelerinde olduğu gibi aşık olunan (Maşuk) yerlerden MAŞUKİYE ’de yemeğimizi alıyoruz. Gözde kayak merkezlerinden olan KARTEPE ’ye ulaşıyor ve serbest zaman alıyoruz. 1. Kayak Merkezimiz olan KARTEPE ’de rehberimiz ile belirleyeceğimiz saate kadar serbest zamanda karın, kayak merkezinin tadını çıkarıyoruz. Gezilerimizin ardından DÜZCE’deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama DÜZCE’deki otelimizde.

2.GÜN: DÜZCE – BOLU – KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ – ABANT GÖLÜ – BOLU – DÜZCE

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra BOLU’ya ulaşıyoruz. KÖROĞLU ve İZZET BAYSAL heykellerinin önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Türkiye’nin sayılı kayak merkezlerinden KARTALKAYA’ya gidiyoruz. Kayak Merkezinde dileyen misafirlerimiz kafeler’de oturarak uçsuz bucaksız kar manzaralarını seyredebilirler, dileyen misafirlerimiz kayak yaparak vakitlerini değerlendirebilirler. Muhteşem bir parkur ve pistlere sahip olan KARTALKAYA’daki zamanımızın ardından tabiatın ve kışın birleşirken muhteşem manzarası ie insanları büyüleyen ABANT GÖLÜ‘ne ulaşıyoruz. ABANT gölünün etrafında gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Dilerseniz göl kenarına ata binebilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün : DÜZCE, BURSA, ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ, GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ, İZMİR

Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve BURSA’ya ulaşıyoruz.  Ardından BURSA’nın o güzel görüntüleri eşliğinde ULUDAĞ’a çıkıyoruz. Verilecek serbest zaman içerisinde dileyen yolcularımız karın ve kayağın keyfini çıkarırken, dileyen yolcularımız da kafeteryalarda sıcak içeceklerini yudumlayabilir ve aynı zamanda kış manzaralarına şahitlik edebilirler. Serbest zaman sonrası aracımıza geçerek ULUDAĞ’a veda ediyoruz. Sonrasında ULUABAT GÖLÜ’ne doğru hareket ediyoruz. Anadolu’da Işık Tanrısı Apollon adına tatlı su kenarına kurulan tek kent olan GÖLYAZI KÖYÜ’ne gidiyoruz. Yaklaşık 200 yaşındaki evleri, koruma altındaki kuşları, 733 yıllık anıt ağacıyla görülmeye değer bu küçük balıkçı kasabasını geziyoruz. Turumuzun sonunda İzmir’e hareket ediyoruz. Bir sonraki KARETUR organizasyonunda buluşmak üzere misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

NOT : Kış şartları, kayak merkezlerinin yolunun kapanması veya kapatılması gibi, ön görülemeyen sebeplerle oluşan problemlerde rehber programda değişiklik veya belirli noktaların iptali yapabilir.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 2 Gece Y.P Konaklama
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • Seyahat Sigortası
 • Otobüs içi İkramları
 • 2 Sabah kahvaltısı - 2 Akşam Yemeği
 • Rehberlik Hizmetleri
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tüm Öğlen Yemekleri - Yol güzergahında alınan yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Ören Yeri Girişleri

 

OTELİMİZ - DÜZCE TURAN OTEL 4* OTEL (5* KONFORUNDA)

2 GECE Akşam yemeği ve Sabah kahvaltısı Kurallara uygun olarak sunum yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER
Notlar

İptal Şartları

Şair Eşref Bulvarı No:22 Karaahmetoğlu İş Merkezi D:104, Çankaya - Konak / İZMİR
+90 232 441 7600


Bu çıktı 14.04.2021 08:52 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.