0232 441 7 600  - 0545 300 6 065

Kapadokya Kayseri Erciyes Turu (İzmir Çıkışlı) 3 GECE 4 GÜN
Ocak-Şubat-Mart-Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim-Kasım-Aralık 2019

1249.00 TL den itibaren fiyatlar
1 ALANA 1 HEDİYE
Kampanya Son Tarih 25.01.2019 • FİYATLAR
 • OTELLERİMİZ
 • İLAVE BİLGİLER
 • FOTO / VİDEO
 • YORUMLAR
Açıklama İki Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk (3-12 Yaş)
SÖMESTRE 19 - 23 Ocak 2019 / 3 GECE 4 GÜN
4* ve 5* HOTEL - 1 ALANA 1 HEDİYE
1249 TL 625 TL 879 TL 479 TL
SÖMESTRE 23 - 27 Ocak 2019 / 3 GECE 4 GÜN
4* ve 5* HOTEL - 1 ALANA 1 HEDİYE
1249 TL 625 TL 879 TL 479 TL
SÖMESTRE 28 Ocak - 01 Şubat 2019 / 3 GECE 4 GÜN
4* ve 5* HOTEL - 1 ALANA 1 HEDİYE
1249 TL 625 TL 879 TL 479 TL
Kapadokya Kayseri Erciyes Turu (İzmir Çıkışlı) 3 GECE 4 GÜN

Akşam saat 20:00 ’de Girne Yunuslar ‘dan, 20:30' da Üçyol ‘dan 21:00 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi önünden konuklarımızı alıp özel otobüsümüzle, dünyaca ünlü peribacalarının bulunduğu, tabiat harikası KAPADOKYA ’ya hareket ediyoruz. Uşak, Afyon, Konya üzerinden sabah saatlerinde Aksaray 'a ulaşıyoruz.   

1.GÜN KAPADOKYA TURU : IHLARA VADİSİ - YERALTI ŞEHRİ - KAPADOKYA

Aksaray Orhan Ağaçlı Tesislerinde alacağımız (extra) sabah kahvaltısından  sonra, İç Anadolu'nun en yüksek dağlarından biri olan Hasan Dağı 'nın eteklerindeki içerisinde 105 tane klise barındıran IHLARA VADİSİ yürüyüşümüzün ardından  bölge tarihi ve o devirdeki sosyal yapıyı, yaşam tarzını gösteren yöredeki yer altı şehirlerinin en büyüğü DERİNKUYU Yeraltı şehrini geziyoruz. Öğle yemeğimizi GÜVERCİNLİK VADİSİ ’nde alıyoruz,.Daha sonra AVANOS ‘ta ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ' nde çömlekçilik hakkında bilgi alma ve alışveriş yapma fırsatı bulup, ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN KAPADOKYA TURU : HACI BEKTAŞ - ÜRGÜP - UÇHİSAR KALESİ - PAŞABAĞ - DEVRENT - ZELVE - ÇAVUŞİN

Sabah kahvaltısından sonra, HACIBEKTAŞ ilçesine gidiyoruz. HACI BEKTAŞ-I VELİ türbesi, külliyesi ve BALIM SULTAN türbesi, NADAR AVLUSU, ASLANLI ÇEŞME ziyaretlerimizin ardından, ÜRGÜP ’e gidiyoruz, öğle yemeği ve şehir turu için aldığımız serbest zamanın ardından, UÇHİSAR KALESİ ’nde Kızılırmak 'a doğru devam eden vadileri, Peri Bacalarını kuşbakışı seyrediyoruz. ZELVE’nin mahalleleri olan PAŞABAĞ VADİSİ, DEVRENT VADİSİ ve in eşsiz tarihi güzelliklerine tanık olup,  otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen konuklarımıza extra KAPADOKYA geceleri.

3.GÜN KAPADOKYA TURU : KAPADOKYA - KAYSERİ - ERCİYES - GÖREME -  ŞARAP MAHSENİ

Sabah kahvaltısından sonra; Kayseri’nin simgelerinden ERCİYES dağına çıkıyoruz. Burada kayak merkezinde kayak, kızak ve kartopu oynayarak geçireceğimiz hoşça vakit geçiriyoruz. Daha sonra KAYSERİ şehir merkezinde alış veriş için aldığımız serbest zamanın ardından, isimleri gibi kendileri de güzel olan peri bacaları üç güzelleri fotoğraflamaya gidiyoruz. Daha sonra çeşitli hayvan figürlerine benzeyen peribacalarını görüp Kapadokya ‘nın en güzel yerlerinden GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİNİ gezip, Buradan Şarap yapımı hakkında bilgi almak için, TURASAN ŞARAP FABRİKASI 'nı geziyoruz ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

4.GÜN KAPADOKYA TURU : KAPADOKYA -  KONYA MEVLANA - AFYON - İZMİR

Sabah kahvaltısından sonra tarihi ipekyolu üzerindeki Selçuklu mimarisi hanlarından en büyüğü olan SULTANHANI kervansarayını ziyaret edip, Konya 'ya ulaşıyoruz. MEVLANA Müzesi ve külliyesini ziyaretimizin ardından NASREDDİN HOCA TÜRBESİ ’ni ziyaret edip, GÜLMECE PARKI’nda yürüyoruz ve İZMİR ’e doğru hareket ediyoruz, yoldaki gerekli molaların ardından, nadide şehrimize ulaşıp bir daha ’ki KARETUR’’ da buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz. 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 3 Gece Y.P Konaklama
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • Seyahat Sigortası
 • Otobüs içi İkramları
 • 3 Sabah kahvaltısı - 3 Akşam Yemeği
 • Rehberlik Hizmetleri

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tüm Öğlen Yemekleri - Yol güzergahında alınan yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • TÜRK GECESİ - BALON TURU
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 7346 - Bu site İz Bırakanlar Seyahat Acentası'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.