0232 441 7 600  - 0545 300 6 065

BÜYÜK İTALYA TURU
24 Kasım 2017 - 29 Ocak 2018 - 5 Mayıs 2018 - 1 Temmuz 2018 - 30 Eylül 2018

749.00 € den itibaren fiyatlar
EN İYİ FİYAT
Kampanya Son Tarih 20.10.2018

Avantajlı taksit seçenekleri için lütfen arayınız.


 • FİYATLAR
 • OTELLERİMİZ
 • İLAVE BİLGİLER
 • FOTO / VİDEO
 • YORUMLAR
Açıklama İki Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk (3-12 Yaş)
24 Kasım 2017
7 GECE 8 GÜN - EKSTRA TUR YOK !!!
749 €
5842 TL
749 €
5842 TL
899 €
7012 TL
599 €
4672 TL
29 Ocak 2018
7 GECE 8 GÜN
VENEDİK KARNAVALI FIRSATI
799 €
6232 TL
799 €
6232 TL
949 €
7402 TL
649 €
5062 TL
5 Mayıs 2018
7 GECE 8 GÜN
ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ
799 €
6232 TL
799 €
6232 TL
949 €
7402 TL
649 €
5062 TL
1 Temmuz 2018
7 GECE 8 GÜN
ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ
799 €
6232 TL
799 €
6232 TL
949 €
7402 TL
649 €
5062 TL
30 Eylül 2018
7 GECE 8 GÜN
ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ
799 €
6232 TL
799 €
6232 TL
949 €
7402 TL
649 €
5062 TL
BÜYÜK İTALYA TURU

Roma & Floransa & Milano & Venedik & Bologna

Napoli, Pompei & Siena  & Pisa  & Verona & Garda Gölü & Sirmione

24 Kasım 2017 - 29 Ocak 2018 - 5 Mayıs 2018 - 1 Temmuz 2018 - 30 Eylül 2018

** EN İYİ FİYAT GARANTİSİ ***

1.Gün İzmir – İstanbul – Milano

Sabah saat 05:00 İzmir Adnan Menderes havalimanı Karetur kontuarında buluşma. Saat 06:05 Pegasus havayollarının PC721 nolu uçağı ile İstanbul aktarma ile Milano’ya uçuyoruz. Yerel saat ile sabah 10:25 de Milano’ya varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımızla yarım günlük panoramik sehir turumuza çıkıyoruz. Turumuz esnasında, Vittorio Emanuelle Galerisi, Doumo Katedrali ve meydanı La Scala Operası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele hareket, otele yerleşme, alışveriş ve gezmek için serbest zaman. Geceleme Milano’da ki otelimizde.

2.Gün Milano – Sirmione & Garda – Verona – Venedik

Sabah kahvaltı sonrasında Venedik’e hareket. Yolumuzun üzerinde yer alan Sirmione – Garda Gölü & Verona turumuzu yapacağız. Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde tarihi 13. yy’a dayanan Garda Gölünün etrafını saran bir kalenin bulunduğu, begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor.  Sirmione Turumuz sonrasında Verona' ya hareket. Ünlü İngiliz edebiyatçı Shakespeare'in eserine konu olmuş tarihteki en büyük aşk hikayesi Romeo ve Juliet'in evininde bulunduğu, Roma amfi tiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki en büyük amfi tiyatrosuna (Arena di Verona) ev sahipliği yapan UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki Kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona gezimiz sonrasında Venedik' e hareket ve otelinize transfer. 

3.Gün Venedik

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Venedik kanallarına ulaşabilmemizi sağlayacak Vaporetto ile yaya olarak gezi yapacağımız bölgeye ulaşıyoruz. Görülecek yerler arasında; San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal bulunmaktadır. Şehir turumuzun akabinde rehberiniz tarafından düzenlenecek Venedik`in sembolü olan kanallar arasında Gondol turu. Turumuz sonrasında serbest zaman. Otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

4.Gün Venedik – Floransa  

Sabah kahvaltımızın ardından Floransa’ya doğru yola çıkıyoruz. Floransa’ya varışımızın ardından şehir turu. Turumuz esnasında Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası serbest zaman ve Montecatini bölgesinde yer alan otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

5.Gün Montecatini – Pisa – Siena – Roma  

Sabah kahvaltımızın ardından Pisa ya hareket ediyoruz. Pisa turumuzda görülecek yerler arasında Pisa Kulesi, Mucizeler Meydanı, katedral ve vaftizhane vardır. Pisa’dan ayrıldıktan sonra, yine yolumuzun üzerinde kalan Siena Turu. Siena şehri tepede Ortaçağ’dan olduğu gibi kalabilmiş, UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan en önemli müze kentlerden biridir. Turumuzda Toscana’nın en büyük meydanı olan Campo Meydanı, en güzel gotik kilisesi görüldükten sonra Roma’ya akşam saatlerinde varıyoruz. Geceleme Roma’da ki otelinizde.

6.Gün Roma

Sabah kahvaltısından sonra Roma şehir turumuz başlıyor.  Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Gün sonunda otele dönüş. Geceleme Roma’da ki otelinizde.

7.Gün Roma – Napoli – Pompei – Roma  

Sabah kahvaltısının ardından Napoli & Pompei gezimiz başlayacak. Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerine uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Tur sonrası egzotik liman kenti Napoli gezisi ve sonrasında Roma otelimize transfer ve geceleme otelinizde.

8.Gün Roma – Outlet Center – Türkiye  

Sabah kahvaltısının ardından Roma Outlet Turu. Gezimizin ardından havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından tarifeli sefer ile İstanbul bağlantılı olarak İzmir’e hareket. Turumuzun sonu.

*Tur rehberimiz veya acentamız gerekli gördüğü taktirde gezi programının içeriği aynı kalma şartıyla, gezide güzergah değişikliği yapabilir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • İzmir - Milano / Roma– İzmir gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti,
 • Bölgelerde 7 gece 4* Hotel ve Butik Otellerde  oda / kahvaltı konaklama,
 • Havalimanı ve uçuş Vergileri,
 • Tüm Şehir giriş ücretleri ve Otel vergileri
 • Tur programında belirtilen tüm turlar
 • NAPOLİ, POMPEI GEZİSİ 90,EURO
 • GARDA GÖLÜ – SİRMİONE GEZİSİ 45,EURO
 • CASTEL GANDOLFO OUTLET ALIŞVERİŞ TURU 35,EURO
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigorta Poliçesi

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Ekstra Murano – Burano Ada Turu 45,-€
 • Vaperotto, Gondol ücretleri
 • Müze ve ören yeri girişi
 • Öğle ve Akşam yemekleri ve tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Yurtdışı çıkış vergisi, 15,-TL
 • Vize ücreti ve servis bedeli 120,-Euro (Yeşil Pasaporta vize yoktur) 

Yurt Dışı Çıkışları Hakkında Önemli Hatırlatma;

* KARETUR hava, yol ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde,  turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca, şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 
Tur programı KARETUR Seyahat Acentası kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan KARETUR sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.
* Programda belirtilen depar saatleri, fikir vermek üzere yazılmıştır. Rehber saatlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Tüm yolcular bindikleri noktaya bırakılacaktır. Geri dönüşte, misafirlerimizin farklı duraklarda indirme talebinde bulunmamaları rica olunur. 
Yoğun sezonda, sınır kapılarında ve  feribot yoğunluğundan dolayı İzmir’e varış saatimiz tahmin edilen saatten geç olabilir. İzmir dışından gelen misafirlerimiz dönüş planlarını bu olasılığı göre planlamalıdırlar.
Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.
* Erken rezervasyon kampanyası sınırlı kontenjan için geçerli olup, son kayıt tarihinden önce firmamız tarafından sonlandırılabilir.
* Shengen vizesi alacak yolcularımızın vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 30 gün önce acentaya teslim etmesi gerekmektedir.
* Yolculuğa başlamadan önce pasaportunuzu, vize ile ilgili belgelerinizi, biniş kartlarınızı, bagaj fişlerinizi dikkatlice kontrol ediniz. Pasaportunuzun en az 6 ay geçerlilik süresi ve en az 2 sayfa boş yeri olması gerekmektedir.  Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir. Normal pasaport sahipleri en az 1 ay önceden vize için randevu almaları için bizim ile görüşmesi gerekmektedir. 

* KARETUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması veya vizenin yetişmemesi ile ilgili olarak KARETUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize ücreti iade edilmez. Tur ücretinin iadesi ise tur sözleşme maddeleri ile bir bütündür.  
* Yurtdışına çıkarken cep telefonu operatörünüzün yurtdışı çıkış ayarlarını yaptırdığınızdan emin olun. Aksi halde cep telefonunuzu yurtdışında kullanamazsınız.
* Erken rezervasyon kampanyası sınırlı kontenjan için geçerli olup, son kayıt tarihinden önce firmamız tarafından sonlandırılabilir.
* Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır.
* İsteğe bağlı seyahat iptal, vize ve sağlık güvence paketi : sigorta içeriğinde kabul edilen ve belgelendirilebilen nedenlerden dolayı misafirlerimizin turu iptal edebilmesi (her koşulda, vize reddinde %25, diğer hallerde %15 muhafiyet ile), tur sırasında sağlık sorunları, bagaj kaybı ve hasarı v.b. konuları güvence altına alan sigorta paketidir. Detayları sorunuz.
* 3 kişilik odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar çek yat veya sofa bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmakta olup, bu tür yataklardan kaynaklanacak sıkışıklık müşterimiz tarafından kabul edilmiş sayılır.
* Ekstra düzenlenen organizasyonlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.
* Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yurt dışı çıkışlarında 15 TL Yurt Dışı Çıkış harçlarını ilgili Bankalara yatırmalı ve dekontunu havalimanında yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir.
* 18 yaşından küçük olanların her iki ebeveyni yanında değil ise noterden muvafakatname almadan yurtdışına çıkış yapamazlar.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 7346 - Bu site İz Bırakanlar Seyahat Acentası'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.